* All furniture is in stock
Table Dallas 103 / Hazar Super Matt, Brown (Wood Imitation)
Original price was: 149,00 €.119,00 €Current price is: 119,00 €.-20% OFF
In stock: 4
Ask a question
Our team will respond to your inquiry within 2 hours.
Description
Specification
Returns and Exchanges
- Made of: tabletop – melamine (a durable and easy-to-maintain surface used for table tops), tabletop body – MDF, frame/legs – metal;
- Dimensions: length – 103 cm, width – 68 cm, height – 45 cm;
- Color – tabletop: brown (wood imitation), table legs: black. (The shade of the furniture may slightly differ in reality from the photos due to different screen settings)
The rectangular coffee table Dallas 103 / Hazar Super Matt is a stylish and functional piece designed for modern interiors. The brown wood imitation tabletop adds a cozy feel, while the sturdy metal legs ensure stability and durability.
| Weight | 12,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103 × 68 × 45 cm |
| Kilmės šalis | Turkey |
| Spalva | Brown (wood), Ore |
| Medžiaga | |
| Tipas | Coffee table |
| Aukštis | 45 cm |
| Plotis | 68 cm |
| Ilgis | 103 cm |
| Forma | Rectangle |
If you are not satisfied with your purchase, you can return it to us within 14 days for an exchange or refund. More information can be found here.
Contact Information
Contact us by phone at (+370) 659 00010 or email us at vilnius@priveehome.lt. Our assistants will answer your questions.
Contact Information
Contact us by phone at (+370) 659 00010 or email us at vilnius@priveehome.lt. Our assistants will answer your questions.
Delivery approximately in 2 days



