* All furniture is in stock
Extendable Dining Table Dobok 126 / Cosmos High Gloss, Grey (marble pattern) (Copy)
495,00 €
Awaiting arrival
Ask a question
Our team will respond to your inquiry within 2 hours.
Description
Specification
Returns and Exchanges
- Made of: table top – melamine (a durable and easy-care coating used for table surfaces), table top body – MDF, frame/legs – metal;
- Dimensions: length – 126 cm (126 + 34 cm), width – 126 cm, height – 76 cm;
- Color – tabletop: grey (marble pattern, glossy), legs: black. (The actual shade of the furniture may differ slightly from the photos due to different screen settings)
Elegant round extendable dining table Dobok 126 / Cosmos High Gloss. Grey marble pattern tabletop (glossy). Can be easily extended from 126 cm to 160 cm (126 + 34 cm). An ideal choice for both smaller and medium spaces.
This elegant oval dining table brings elegance and coziness to your interior. The extendable table Dobok 126 / Cosmos High Gloss combines aesthetics and functionality, complementing your dining room or living room space with an elegant and practical solution.
| Weight | 53,6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 110 × 110 cm |
| Prekės ženklas | |
| Kilmės šalis | Turkey |
| Stilius | Modern |
| Forma | Round |
| Spalva | Ore |
| Table legs | Metal 30x50x1.5 mm |
| Available from | MDF |
| Aukštis | 76 cm |
| Ilgis | 110 cm |
| Plotis | 110 cm |
| Maksimalus stalo ilgis | 160 cm |
| Praplėtimo mechanizmas | Available at |
If you are not satisfied with your purchase, you can return it to us within 14 days for an exchange or refund. More information can be found here.
Contact Information
Contact us by phone at (+370) 659 00010 or email us at vilnius@priveehome.lt. Our assistants will answer your questions.
Contact Information
Contact us by phone at (+370) 659 00010 or email us at vilnius@priveehome.lt. Our assistants will answer your questions.
Delivery approximately in 2 days





